Franczyza

Pod krawatem, w kasku, z brzytwą lub kuflem… – idealna franczyza dla panów

Według socjologów podział na zawody męskie i żeńskie bezpowrotnie odchodzi do lamusa. Kobiety są obecne w każdym środowisku zawodowym. W dzisiejszych czasach o wyborze zawodu decyduje już nie płeć, ale przede wszystkim predyspozycje, umiejętności i pasja. Wielu panów twierdzi jednak, że wciąż są biznesy, w których króluje właśnie mocniejsza płeć. Jakie? Przeczytaj.

W jakich biznesach panowie odnajdują się lepiej? Sami przyznają, że są to biznesy związane z gadżetami, sportem, modą, budowlanką, autami, rolnictwem, ale także gotowaniem czy fryzjerstwem – wykonywanie określonego zawodu wpływa na postrzeganie mężczyzny wśród rodziny, przyjaciół, kreuje jego wizerunek w oczach kobiet. Odpowiednia praca rozwinie jego osobowość, stworzy nowe wyzwania, wpłynie na poczucie własnej wartości i przede wszystkim zapewni niezłe zyski. Tym bardziej, że opcje franczyzowe są o wiele pewniejsze i bezpieczniejsze niż start pod własną, ale nieznaną jeszcze marką. A to doceni każdy pan – nawet największy ryzykant.

BARBER SHOP POLAND – prawdziwie męski salon fryzjerski

Nikogo już nie dziwi, że to właśnie mężczyźni uznawani są za prawdziwych mistrzów fryzjerstwa i znawców wszelkich gatunków włosów. Nikt też tak jak oni nie operuje fachowo brzytwą. Tymczasem fryzjer męski – barber, zwany potocznie „golibrodą” to jeden z trudniejszych zawodów. Wielu z nich kształci się za granicami naszego kraju.

Korzenie barber shopów sięgają początków XIX wieku. Obecnie moda na spotkania z cyrulikiem wróciła. Możesz to wykorzystać i zostać właścicielem klimatycznego miejsca, do którego wstęp będą mieli tylko prawdziwi mężczyźni.

W Polsce powstaje pierwsza sieć barber shopów pod nazwą BARBER SHOP POLAND. Są to najprościej mówiąc męskie salony fryzjerskie, wyspecjalizowane w strzyżeniu i modelowaniu brody. Tam króluje golibroda w starym stylu, który zajmuje się nie tylko męską głową, ale i brodą oraz bokobrodami.

BARBER SHOP POLAND otwiera salony „pod klucz”, czyli wykonuje projekt, a następnie remont i adaptację pomieszczeń, oraz wyposaża je w meble wyprodukowane przez największą polską firmę mebli fryzjerskich – Panda Trzebnica.

Dysponuje ekipą doświadczonych szkoleniowców, którzy realizują indywidualne programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb kandydatów wybranych w procesie rekrutacji.

Dzięki takim salonom jak BARBER SHOP POLAND jak za dawnych lat można ostrzyc włosy oraz zaznać prawdziwie męskiego golenia brzytwą.

Warunkiem uczestnictwa we franczyzie jest mieszkanie w miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców oraz bycie fryzjerem lub właścicielem salonu fryzjerskiego.

Franczyzodawca, wyłącznie na spotkaniach z potencjalnymi inwestorami, przedstawia szczegóły i zakres współpracy.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

aby otrzymywać bieżące pomysły na biznes

  • dla pań
  • w mieście
  • na wsi
  • w internecie
  • w domu

Wpisz swój adres e-mail


NEWSLETTER