Franczyza

Franczyza z myślą o najmłodszych – zainspiruj się dziećmi

Najmłodsi mogą być nieocenionym źródłem inspiracji. Także, jeśli chodzi o dochodowy biznes franczyzowy. Dziecięca moda, kreatywne zabawki, personalizowane książeczki, taniec, sale i place zabaw, języki obce, agencja niań, szkółka piłkarska – wybór biznesów związanego z milusińskimi jest niemal tak duży, jak duża jest dziecięca wyobraźnia. Jeśli więc lubisz dzieci i chcesz sprawiać, żeby były szczęśliwe i spełnione – przeczytaj ten artykuł. Przygotowaliśmy 10 pomysłów na franczyzy, które powstały z myślą o dzieciach.

KREATYWNE MALUCHY – twórcze zabawki dla dzieci

Dzieci kochają zabawki!

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w przyszłościowej branży kreatywnych zabawek dla dzieci lub poszukujesz nowatorskich, bardziej skutecznych sposobów dotarcia do najmłodszych i ich rodziców skorzystaj z oferty franczyzowej KREATYWNE MALUCHY.

Jako jedyna firma na rynku łączy ona sprzedaż produktów na wyspach w centrach handlowych z pomysłowymi warsztatami. Pozwalają one przetestować towary i doświadczać twórczej zabawy.

Dodatkową formą promocji i sprzedaży może być organizacja kreatywnych eventów dla instytucji zewnętrznych.

Firma poszukuje osób do współpracy, które – niewielkim nakładem finansowym potrzebnym jedynie na zakup „wyspy” oraz na zatowarowanie – chcą czerpać wymierne korzyści z franczyzy KREATYWNYCH MALUCHÓW jako dodatkowego źródła dochodu, a z biegiem czasu wzmacniać swoją stabilność finansową. Oferta kierowana jest również do fascynatów kreatywnej edukacji, którzy poszukują ciekawych sposobów na codzienną pracę wykorzystując potencjał znanej marki, dostępność szkoleń i wypróbowanych metod sprzedaży.

Zestawienie inwestycyjne:

 • meble 13000 zł netto;
 • pierwsze zatowarowanie 9000-15000 zł netto
 • Pakiet franchisingowy (jednorazowa opłata) 2500 zł brutto
 • 400 zł netto – stała opłata miesięczna

Możesz też skorzystać z innych opcji franczyzowych dotyczących zabawek dla dzieciaków, np. TOY PLANET, WYSPA SZKRABÓW itp.

KIDS STUDIO – jedyny taki projekt franczyzowy

Twoją pasją jest taniec, akrobatyka i chcesz dzielić się nią z dziećmi? To franczyza idealna dla Ciebie.

KIDS STUDIO powstało w odpowiedzi na chęć zmiany upodobań współczesnej młodzieży, spędzającej czas najchętniej przed komputerem lub telewizorem. Szkoła proponuje alternatywną formę odpoczynku, motywując: sport to nie tylko zdrowie, ale również nauka wytrwałości, samodyscypliny, koncentracji. To lepszy start w przyszłość. To nauka poprzez zabawę. Uwolnienie młodzieńczej energii i ekspresji w pozytywny sposób. Rozwijanie cech motorycznych. W ofercie znajdują się zespoły taneczno rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) i zespoły taneczne oraz gimnastyczne dla dzieci starszych.

KIDS STUDIO to jedyny w Polsce franczyzowy projekt przestrzeni sportowych dedykowany dzieciom. Dwie filie działają z powodzeniem w Zgierzu i Częstochowie. W ofercie są zajęcia takie jak: akrobatyka, gimnastyka artystyczna, rytmika, balet, hip hop, break dance. Dzieci uczą się tańczyć na dwa sposoby: jako członkowie zespołów oraz uczestnicy otwartych zajęć karnetowych.

Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;

Warunki lokalowe: lokal min. 150 m².

Zestawienie inwestycyjne:

Min. kwota inwestycji: od 35 tys. zł;

Wykupienie licencji: 10 tys. zł;

Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: od 15 tys. zł;

Stała opłata miesięczna: 1 000 zł;

Roczna opłata marketingowa: 3 000 zł.

5.10.15 – najbardziej rozpoznawalna marka na rynku odzieży dziecięcej

Lubisz modę i …dzieci? Zapoznaj się z ofertą franczyzową sklepu z odzieżą dziecięcą 5.10.15.

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w około 220 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym.

Sklepy z Partnerami handlowymi sieć  otwiera w formacie agencyjnym.

Sieć oferuje:

 • brak konieczności kupowania towaru;
 • pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji;
 • pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu;
 • rozliczenie na zasadzie prowizji od obrotu (agencja/depozyt).

Podstawowe wymagania:

 • miasto powyżej 15 000 mieszkańców, w którym nie ma 5.10.15.;
 • lokal położony w centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej lub w centrum handlowym;
 • powierzchnia handlowa od 50 m² plus niewielki magazyn;
 • założona własna działalność handlowa Partnera.

Koszt inwestycji:

 • Uwaga! Promocja na wyposażenie! Koszt wyposażenia sklepu o powierzchni do 70 m² z jedną standardową witryną wynosi teraz tylko 29 990 zł;
 • opłata licencyjna płatna jednorazowo (15 tys. zł) lub w ratach (36 rat po 500 zł);
 • zabezpieczenie jedynie w postaci weksla.

Oczywiście możesz też skorzystać z innych opcji franczyzowych sklepów odzieżowych dla dzieci, np. Wójcik Fashion, Reporter Young, Coccodrillo, KIKI itp.

Wolisz komis? Skorzystaj z opcji franczyzy komisu dziecięcego BERBEĆ KOMIS.

Podsumowanie
Franczyza z myślą o najmłodszych – zainspiruj się dziećmi
Tytuł
Franczyza z myślą o najmłodszych – zainspiruj się dziećmi
Opis
Najmłodsi mogą być nieocenionym źródłem inspiracji. Także, jeśli chodzi o dochodowy biznes franczyzowy. Dziecięca moda, kreatywne zabawki, personalizowane książeczki, taniec, sale i place zabaw, języki obce, agencja niań, szkółka piłkarska – wybór biznesów związanego z milusińskimi jest niemal tak duży, jak duża jest dziecięca wyobraźnia.
Opublikowane przez
DPB

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

aby otrzymywać bieżące pomysły na biznes

 • dla pań
 • w mieście
 • na wsi
 • w internecie
 • w domu

Wpisz swój adres e-mail


NEWSLETTER