Franczyza

EURO-SALON Prasowy: Nasz pomysł na rodzinny biznes

Franczyza to sposób na własny biznes w oparciu o know-how i realny wkład udostępniany przez franczyzodawcę. W przypadku EURO-SALON Prasowy takim wkładem jest atrakcyjna lokalizacja oraz zabudowany i wyposażony w meble obiekt handlowy. Większość kapitału Franczyzobiorcy przeznaczona jest na zatowarowanie startowe, o wydatkach inwestycyjnych możemy więc mówić właściwie w odniesieniu do kasy fiskalnej i opłaty licencyjnej za wejście do sieci, co stanowi zwykle nie więcej niż ¼ kapitału startowego.

Elementem, który stale podkreślamy w naszej komunikacji, jest duża swoboda prowadzenia działalności. Franczyzobiorca ma swobodę w ustalaniu cen detalicznych (poza prasą i papierosami) i zatowarowaniu uzupełniającym, ponieważ od samego początku jest posiadaczem towarów handlowych. Dzięki temu może czuć się Partnerem biznesowym bardziej, niż agent handlowy, który sprzedaje towar powierzony. Co ważne, miesięczna opłata franczyzowa nie zależy u nas od obrotów, a jest ustalana jako ryczałt dla całego okresu umownego.

Dobry Pomysł na biznes

Najnowsza realizacja EURO-SALON Prasowy

Nasze wymagania są niezmienne od lat: chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz kapitał startowy rzędu 40 tys. zł, przeznaczony w większości na zatowarowanie w towary handlowe pozaprasowe. Podkreślamy też konieczną inicjatywę Franczyzobiorcy związaną z dużą swobodą w zarządzaniu salonem i zatowarowaniu uzupełniającym, które powinno odpowiadać potrzebom lokalnego rynku.

Klasyczną inwestycję EUROKIOSK Sp. z o.o. bierze w większości na siebie w postaci oznaczeń i zabudowy lokalu handlowego oraz wyposażenia go w meble ekspozycyjne. Większość kapitału Franczyzobiorcy przeznaczona jest na zatowarowanie startowe, o wydatkach inwestycyjnych możemy więc mówić w odniesieniu do kasy fiskalnej i opłaty licencyjnej za wejście do sieci, co stanowi zwykle nie więcej niż ¼ kapitału startowego.
W tym kontekście zwrot z inwestycji może nastąpić już po ok. 6 miesiącach od rozpoczęcia działalności.

Dane kontaktowe:

EUROKIOSK Sp. z o.o.
ul. Towarowa 41/53
61-896 POZNAŃ

Centrala: 61 662 60 33
e-mail: rozwoj@eurokiosk.pl
www.eurokiosk.pl

Podsumowanie
EURO-SALON Prasowy:  Nasz pomysł na rodzinny biznes
Tytuł
EURO-SALON Prasowy: Nasz pomysł na rodzinny biznes
Opis
Franczyza to sposób na własny biznes w oparciu o know-how i realny wkład udostępniany przez franczyzodawcę. W przypadku EURO-SALON Prasowy takim wkładem jest atrakcyjna lokalizacja oraz zabudowany i wyposażony w meble obiekt handlowy.
Autor

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

aby otrzymywać bieżące pomysły na biznes

  • dla pań
  • w mieście
  • na wsi
  • w internecie
  • w domu

Wpisz swój adres e-mail


NEWSLETTER