Pomysł na biznes w domu

Ćwiczenia we własnym m ² – mobilny fitness

Ukończyłaś szkolenia instruktora fitness lub trenera personalnego, Twoją pasją jest aktywność fizyczna, posiadasz charyzmę i …prawo jazdy? Załóż swój biznes – mobilny fitness, który zdobywa coraz więcej klientów i popularność.

To klient decyduje gdzie chce ćwiczyć: w domu, we własnym ogrodzie, parku, plaży, w lesie i biurze, sam lub wspólnie z rodziną lub sąsiadami.
 

Komfort ćwiczeń i personalizacja usług

Ostatnio coraz częściej słyszy się o „modzie na fitness”. To nie moda – protestują instruktorzy – To po prostu większa świadomość społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia, zmiana mentalności i coraz powszechniejszej dbałości o zdrowie i aktywność fizyczną. Coraz więcej Polaków korzysta z ofert stacjonarnych klubów. Tymczasem ci, którzy cenią sobie zacisze własnego domu lub są po prostu wygodni to wciąż nie do końca zagospodarowana grupa klientów.

– Coraz więcej Polaków chce ćwiczyć, dbać o dobrą kondycję i wysportowaną sylwetkę bez zbędnych kilogramów– zapewniają mobilni trenerzy, a właściwie trenerki, bo to właśnie panie najczęściej decyduję się na zainwestowanie w usługi fitness w wersji mobilnej. – Także mieszkańcy mniejszych miejscowości, w których nie ma stacjonarnych klubów fitness, a nie mają możliwości lub czasu, aby dojechać do miasta. Niektórzy też po prostu nie mają odwagi, 2aby ćwiczyć z grupą nieznajomych lub odczuwają wstyd z różnych powodów. Zalet ćwiczeń w domu klienta lub innym miejscu przez niego wskazanym jest mnóstwo – przede wszystkim możemy dobrać aktywność pod względem jego indywidualnych preferencji, oczekiwanych efektów czy nawet jego charakteru. Klient czuje się komfortowo w swoim mieszkaniu, nie wstydzi się opowiedzieć o sobie trenerowi, o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach. Bardzo wielu naszych klientów stwierdziło, że o wyborze mobilnego fitness zdecydował przede wszystkim brak czasu. Chcieli ćwiczyć, ale jednocześnie spędzić ten czas z mężem lub z dziećmi – członków rodziny także można włączyć w nasze ćwiczenia. Poza tym mobilne usługi to dyskrecja, wygoda klienta, kameralna atmosfera w trakcie zajęć i oczywiście wspomniana już personalizacja usług.

W ramach mobilnego fitness świadczone są usługi konsultacji treningowej, treningów indywidualnych i grupowych.

– Najpierw oczywiście przeprowadzane są wstępne konsultacje, testy kondycyjne i pomiary, na podstawie których ustalany jest plan pracy i cele – opowiadają instruktorki. – Prowadzimy indywidualne i grupowe ćwiczenia aerobowe, siłowe, odchudzające i wytrzymałościowe z wykorzystaniem sprzętu np. TRX, hantli lub bez obciążeń. Wszystko to w miejscach dogodnych dla klientów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

aby otrzymywać bieżące pomysły na biznes

  • dla pań
  • w mieście
  • na wsi
  • w internecie
  • w domu

Wpisz swój adres e-mail


NEWSLETTER